Centrála

Realitní kancelář OBZOR

Naše realitní skupina byla založena roku 2008 pod obchodním názvem Reality Obzor. Náš tým je složen ze zkušených realitních makléřů, působících na našem realitním trhu od roku 2000. Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která si určila za cíl nabídnout a zprostředkovat komplexní služby, které mohou být na našem trhu využity. Od počátku roku 2010 naše realitní kancelář navázala spolupráci s realitními kancelářemi ve Velké Británii, Holandsku, Rusku a dále vyhledáváme nové možnosti. K tomuto kroku nás vedla touha zprostředkovat prodej nemovitostí našich klientů v co nejkratším čase a vyhledávat kupující také mimo naší republiku, a tím dostát jejich požadavkům na rychlé vyřízení zadaných služeb.
Dalším produktem naší kanceláře je, po koupi nemovitosti, zajištění servisu rekonstrukcí nemovitostí za nejlepší ceny na trhu. S touto nabídkou také velmi úzce souvisí další nabízená služba: "Poradna designerů". Zde Vám designer vypracuje návrh budoucího stavu Vaší nemovitosti ve 3D. A kde stojí Vaše vysněná nemovitost, nemůže také chybět vysněná zahrada. I zde Vám zprostředkováváme zajištění návrhů a realizaci Vaší budoucí zahrady. Nedílnou součástí všech nabízených služeb je také zajištění financování.
Mottem naší společnosti je "plnit Vaše sny". Toto motto můžete slyšet od počátku roku 2010 také na radiu Jizera, kde se snažíme také vyhledávat a zaujmout klienty pro Vaši nemovitost.

Co vše Vám nabídneme:
  • Zprostředkujeme Vám bezproblémové řešení prodeje Vaší nemovitosti i zprostředkování právních služeb.
  • Dále nabízíme vyhledávání nemovitostí dle Vašeho přání a výběru.
  • Zajistíme Vám financování Vaší nové nemovitosti.
  • Nabízíme zrychlené vyřizování nabídek k prodeji a zároveň i vyhledávání zájmových nemovitostí.
  • Hledáte-li nemovitost, anebo chcete-li prodat svoji nemovitost, kontaktujte nás. V případě zájmu Vás budeme v co nejkratším čase kontaktovat.
  • Zprostředkování rekonstrukcí.
  • Zprostředkování designerů.
  • Zprostředkování návrhů a realizace zahrad.
  • Možnost výkupů nemovitostí.
Web:
http://www.realityobzor.cz/
Adresa:
Dukelská 1093 (Dům kultury)
293 01 Mladá Boleslav
Středočeský kraj
Telefon:
+420 326 734 076, +420 326 734 745, +800 100 363
Mobil:
+420 724 432 520
E-mail:

Obory činnosti:

Opište kód